» Інформація » Мобільна група контролюватиме дотримання карантинних обмежень на Дрогобиччині

Мобільна група контролюватиме дотримання карантинних обмежень на Дрогобиччині

Автор: admin2 от 19-03-2021, 16:21

Мобільна група контролюватиме дотримання карантинних обмежень на ДрогобиччиніУ зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації на Дрогобиччині, сьогодні, 19 березня голова райдержадміністрації Степан Кулиняк провів оперативну нараду з представниками відділу поліції, Держпродспоживслужби, відділу з питань цивільного захисту РДА.

Тема наради - вжиття додаткових заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

У зв’язку зі збільшенням кількості захворювань на COVID-19 на Дрогобиччині вирішено створити мобільну групу для контролю за дотриманням карантинних обмежень, зокрема, за виконанням протиепідемічних заходів суб’єктами господарської діяльності на території Дрогобицького району.