» Інформація » Для представників політичних партій Львівщини проведуть вебінар

Для представників політичних партій Львівщини проведуть вебінар

Автор: admin2 от 19-03-2021, 15:52

Для представників політичних партій Львівщини проведуть вебінар24 березня 2021 року відбудеться вебінар для представників структурних утворень політичних партій Львівщини.

Під час заходу обговорять питання щодо зміни території діяльності структурних утворень політичних партій у ЄДР, відповідно до нової постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020№ 807-IX. Розкажуть про нові вимоги до документів, проаналізують найпоширеніші помилки при оформленні та поданні документів для державної реєстрації, та розкажуть як їх уникнути.

«У зв’язку із набранням чинності постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» питання діяльності структурних утворень політичних партій та їх державна реєстрація, у тому числі, в частині зміни територіальної приналежності у Єдиних реєстрах, набуває особливої актуальності. Зокрема Західним міжрегіональним управління Міністерства юстиції (м. Львів) підготовлено ТОП-10 помилок при оформленні та поданні документів для державної реєстрації», – розповідає начальник відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань у Львівській області УДР Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Галина Власова.

Захід відбудеться на платформі ZOOMо 11:00 за посиланням:

Спікери заходу:

Галина Власова – заступник начальника управління – начальник відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань у Львівській області УДР Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).

Ірина Головко – заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстраціїЗахідного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).

Ольга Осташевська – головний спеціаліст відділу державного реєстру Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).

Організатори вебінару: Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Львів) спільно з департаментом комунікацій та внутрішньої політики Львівськї облдержадміністрації.