» Інформація » На нараді в РДА розглядалися актуальні питання у сфері охорони здоров'я, довкілля, ремонту доріг

Автор: admin2 от 29-03-2021, 16:17

На нараді в РДА розглядалися актуальні питання у сфері охорони здоров'я, довкілля, ремонту дорігСьогодні, 29 березня голова райдержадміністрації Степан Кулиняк провів оперативну нараду  з керівниками відділів, управлінь та структурних  підрозділів  райдержадміністрації. В нараді взяв участь та  ініціював  розгляд окремих питань   голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич.  На нараді  йшла мова про важливі питання  життєдіяльності району,  а саме:  про  моніторинг ситуації  щодо стану захворюваності населення   на   COVID-19,  необхідність створення  додаткових ліжок  для  лікування хворих та  їх забезпечення медикаментами, включаючи  територіальні громади;  ремонт доріг на території  району згідно з чітким дотриманням  плану-графіку виконання ремонтних робіт Дрогобицьким  Райавтодором;  прибирання  територій  підприємств,  організацій, установ до Великодніх свят в умовах пандемії;  вирішення питань щодо  укладення договорів на  фінансування Грушівської та Підбузької районних лікарень  в умовах їх функціонування в  Меденицькій та  Східницькій територіальних громадах відповідно;  спалювання сухої рослинності на території району, яка є загрозою для населення та  навколишнього природного середовища.

За підсумками наради голова райдержадміністрації  дав відповідні доручення керівникам  управлінь,  відділів та служб, які стосуються створення мобільних груп з метою  запобігання    спалюванню сухої  рослинності,   інвентаризації майна відділів освіти, культури та фінансового управління,  вирішення юридичних питань згідно з законодавством і  повноваженнями райдержадміністрації, врегулювання питань, піднятих в зверненнях  мешканців району щодо маршрутних перевезень. Також голова районної державної адміністрації доручив відповідним керівникам  внести зміни до складу Колегії райдержадміністрації та  районної комісії з  питань ТЕБ та НС.