» Інформація » “Досвід канадців успішно використовують на Сході України наші воїни”, - Максим Козицький

“Досвід канадців успішно використовують на Сході України наші воїни”, - Максим Козицький

Автор: admin2 от 29-03-2021, 15:29
 (голосів: 1)

“Досвід канадців успішно використовують на Сході України наші воїни”, - Максим КозицькийСьогодні, 29 березня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки відбулася церемонія передачі повноважень новому командуванню одинадцятої канадської тренувальної місії "ЮНІФАЄР".

Представники командування 10-ї ротації передали командування тренувальної місії наступникам.  

Засвідчили факт передачі повноважень Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Галадза та начальник Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук. Військовослужбовців та поважних гостей привітав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

“Керівництво Канади неухильно підтримує уряд України в поступі до членства в НАТО, участь в якому утвердить незалежність нашої держави та зміцнить Збройні Сили України. Відрадно стає від того, що військове співробітництво Канади і України зміцнюється. Щиро вітаю нову ротацію на чолі з підполковником Мелані Лейк на гостинній львівській землі. Бажаю успіхів під час виконання місії щодо передачі сучасного військового досвіду нашим воїнам з оборони незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України”, - зазначив очільник Львівщини.

Також він підкреслив, що отримані від канадських наставників знання і навики військовослужбовці Збройних Сил України з успіхом використовують у бойових діях на Сході нашої держави проти російських окупантів в зоні проведення Операції об’єднаних сил (ООС).

“Благополучного вам повернення додому, добробуту вашим сім’ям та процвітання вашій країні”, - додав Максим Козицький.

Зазначимо, операція ЮНІФАЄР - це військова тренувальна місія Збройних сил Канади (ЗСК), яка розпочалась у 2015 році у відповідь на прохання уряду України про підтримку Силових структур України (ССУ). Операція ЮНІФАЄР допомагає формувати та збільшувати можливості та спроможності ССУ, разом з цим працюючи в напрямку досягнення взаємосумісності з НАТО.

Канада щопівроку відправляє в Україну групу з приблизно 200 членів CAF. Вони прибувають з усіх куточків Канади. Військовослужбовців обирають на основі навичок, які вони вносять до навчальної програми. Члени CAF будуть в Україні до кінця березня 2022 року.

Нагадаємо, у період з 5 жовтня 2020 року по 29 березня 2021 року в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки перебуває 10 ротація контингенту ЗС Канади.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua