» Інформація » Перевізника попередили про неприпустимість порушення умов договору

Перевізника попередили про неприпустимість порушення умов договору

Автор: admin2 от 30-03-2021, 18:57
 (голосів: 0)

Перевізника попередили про неприпустимість порушення умов договору30 березня голова райдержадміністрації Степан КУЛИНЯК провів робочу нараду з директором МКП «Транс- Екіпаж» Йосипом ДЯКІВИМ з приводу звернення громадян, яке надійшло на адресу Дрогобицької райдержадміністрації і стосується порушення перевізником встановленого договором маршруту.

Перевізник надав пояснення, що маршрут діє, перевезення здійснюються регулярно, тому звернення не відповідає дійсності, і зобов’язався у майбутньому дотримуватися умов договору відповідно до вимог чинного законодавства України.

За наслідками розгляду звернення голова райдержадміністрації вручив перевізнику попередження про недопустимість порушення умов договору в частині здійснення перевезень за маршрутом Дрогобич – Залокоть через Опаку та неухильне дотримання встановленого маршруту та графіку руху.

В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тарас МАТОЛИЧ, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального  господарства, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації – Володимир ГОДЯК.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua