» Інформація » Мобільні групи проводять роз'яснювальну роботу для профілактики пожеж в екосистемах

Мобільні групи проводять роз'яснювальну роботу для профілактики пожеж в екосистемах

Автор: admin2 от 5-04-2021, 09:54
 (голосів: 0)

Мобільні групи проводять роз'яснювальну роботу для профілактики пожеж в екосистемахНа виконання   розпорядження голови райдержадміністрації від 29 березня 2021 року № 46, з метою недопущення спалювання сухої рослинності 29 березня та 1 квітня мобільні групи у складі спеціалістів райдержадміністрації, Дрогобицького РВ ГУ ДСНС у Львівській області  провели рейдові виїзди в населені пункти району.

Під час виїздів 29 березня проведено робочу зустріч з Гаївським, Ступницьким, Нагуєвицьким старостами, викладачами Меденицького ліцею,  керівництвом Меденицької ТГ та   с/г ТзОВ «Літинське». Проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед  населення, учнів начальних закладів  району,  роздано пам’ятки та листівки на протипожежну тематику. Йшлося про шкідливість, якої завдають довкіллю наслідки спалювання, та про  адміністративну   відповідальність за  порушення правил пожежної безпеки.

1 квітня 2021 року  під час рейду було попереджено намір  спалення сухої рослинності фізичною особою на території с.Літиня, цією особою проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо недопущення спалювання сухої рослинності. Також зафіксовано спалювання сухої рослинності в м.Дрогобич на вул. Пилипа Орлика. Отримано інформацію від очевидців щодо осіб, причетних до підпалу. Винних осіб попереджено, з ними проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua