» Інформація » Першим заступником голови РДА призначений Роман Шлярп

Першим заступником голови РДА призначений Роман Шлярп

Автор: admin2 от 12-04-2021, 15:14

Першим заступником голови РДА призначений Роман ШлярпСьогодні, розпочинаючи понеділкову нараду, голова райдержадміністрації Степан Кулиняк представив керівникам структурних підрозділів новопризначеного першого заступника голови РДА. Цю посаду посів Роман Шлярп — 1986 року народження, працював у правоохоронних органах.

Під час наради голова райдержадміністрації дав завдання відповідним керівникам продовжити роботу мобільних груп стосовно перевірки діяльності пасажирського транспорту та законності роботи лісопильних підприємств. За дорученням очільника району також продовжаться рейди за участю працівників райдержадміністрації, ДСНС та поліції для запобігання спалюванню сухої рослинності.

Степан Кулиняк доручив Дрогобицькому райавтодору активізувати проведення поточних ремонтів найбільш проблемних ділянок місцевих доріг та робіт з благоустрою. Зокрема, буде проведено обстеження доріг щодо потреб у поточному ремонті, узагальнена інформація буде подана в департамент дорожнього господарства ЛОДА.

За дорученням голови заступник голови РДА Тарас Матолич проведе нараду з питань благоустрою та прибирання територій з представниками ОТГ,

На нараді також йшлося про прискорення процесу інвентаризації та передачі майна Підбузької лікарні Східницькій ТГ, про завершення процесу передачі Дрогобицькій ТГ окремих підрозділів у сфері культури та освіти тощо.

У нараді взяв участь голова районної ради Андрій Шевкенич, який повідомив про проведення 13 квітня позачергової сесії районної ради, рекомендував керівнику Дрогобицького райавтодору надавати сприяння територіальним громадам в утриманні та благоустрої доріг між сільськими населеними пунктами в межах громади.