» Інформація » Львівщина може вийти з «червоної» зони при збереженні позитивної динаміки основних показників

Львівщина може вийти з «червоної» зони при збереженні позитивної динаміки основних показників

Автор: admin2 от 23-04-2021, 16:07
 (голосів: 0)

Львівщина може вийти з «червоної» зони при збереженні позитивної динаміки основних показниківСьогодні у Львівській облдержадміністрації відбувся брифінг щодо епідситуації на Львівщині, спікерами на якому були Орест Чемерис – директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА, та Юрій Вендзилович - директор Львівського обласного ендокринологічного центру; експерт департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА з ендокринології.

«Спостерігаємо зменшення кількості госпіталізованих: менше 60 осіб на 100 тис. населення. Але попри те, що кількість хворих об’єктивно зменшується, стан вже госпіталізованих пацієнтів залишається важким. Переважно це особи молодого віку, без супутніх патологій, усі - кисневозалежні. На даний час  ліжкова мережа для хворих на ковід на Львівщині не змінилася – включає 4775 ліжок, 90% з яких забезпечені подачею кисню», - розповів Орест Чемерис.

Він також зазначив, що по показниках, за якими визначається рівень епідситуації на певній території, станом на сьогодні два з трьох показників (а саме – кількість госпіталізованих протягом останніх семи днів (60%), та кількість пацієнтів на ліжках, забезпечених киснем (63,7%)), перебувають на межі норми, адже критичний показник – це 65%. Таким чином Львівщина може вийти з «червоної» зони при збереженні позитивної динаміки основних показників.

«Проте всі ми бачимо високу динаміку щоденних нових випадків захворювання, тому маємо дотримуватися правил карантину, особливо в період великодніх свят. Потрібно носити маску, уникати місць масових скупчень людей і пам’ятати, що якщо ми хочемо святкувати Великдень, то повинні обмежити себе в спілкуванні, щоб не наражати і себе, і своїх близьких на небезпеку. Якщо ми хочемо бути здоровими – маємо бути відповідальними», - зазначив Орест Чемерис.

Щодо вакцинації:

  • станом на сьогодні на Львівщині провакциновано 39 979 осіб;
  • на разі Львівщина знаходиться на другому місці по темпах вакцинації після міста Києва, де провакциновано 48 227 осіб;
  • по Львівській області вакциною «Astra Zeneca» провакциновано – 38 043 осіб, «Coronavac» - 1300, «Pfizer» - 636
  • На Львівщині діє 163 пункти щеплень. Більше ніж 100 пунктів щеплення вже пройшли навчання і готові проводити вакцинацію. По кількості мобільних бригад – 9 («Astra Zeneca»), 3 – («Coronavac»), 2 – («Pfizer»).

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua