» Інформація » Степан Кулиняк ініціює створення при райдержадміністрації ради ветеранів АТО

Степан Кулиняк ініціює створення при райдержадміністрації ради ветеранів АТО

Автор: admin2 от 26-04-2021, 17:28

Степан Кулиняк ініціює створення при райдержадміністрації ради ветеранів АТОПід час чергової оперативної наради голова райдержадміністрації відзначив як позитив виконання Дрогобицькою міською радою частини своїх зобов’язань стосовно виділення у відповідному відсотковому співвідношенні коштів для оплати праці методистів відділу освіти, які до завершення реформи децентралізації фінансувалися з районного бюджету, і, водночас, висловив стурбованість ненаданням міською радою коштів для погашення заробітної плати інших працівників освіти та чотирьох працівників бухгалтерії відділу культури, що було попередньо погоджено, і на що було виділено обумовлену суму коштів з районного бюджету. Степан Кулиняк висловив сподівання, що чотири інші ТГ також нададуть відповідну фінансову підтримку, оскільки діяльність зазначених структурних підрозділів поширювалася на всі сільські населені пункти району.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав доручення управлінню соцзахисту розпочати роботу щодо створення ради ветеранів АТО/ООС при голові РДА. Сектору мобілізаційної роботи доручено утворити штаб територіальної оборони району за участю перших осіб територіальних органів центральних органів виконавчої влади та перших осіб ТГ.

Управління фінансів за дорученням голови РДА буде здійснювати постійний моніторинг законності рішень рад територіальних громад з питань бюджету та фінансів.

Степан Кулиняк дав завдання юридичному відділу підготувати позовні заяви стосовно незаконних рішень Дрогобицької міської ради “Про призупинення затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території сільських населених пунктів, які увійшли до Дрогобицької територіальноїСтепан Кулиняк ініціює створення при райдержадміністрації ради ветеранів АТО громади” та “Про порядок виділення вільних земельних ділянок Дрогобицькою міською радою” (надання вільних земельних ділянок шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону). Ці рішення порушують права та законні інтереси мешканців Дрогобицької територіальної громади.

Очільник району також доручив інформувати про діяльність незаконних сміттєзвалищ та проаналізувати чинне законодавство з приводу цього, зокрема, щодо повноважень райдержадміністрації в цьому питанні.