» Інформація » Львівщина відзначить Свято Героїв: що заплановано

Львівщина відзначить Свято Героїв: що заплановано

Автор: admin2 от 14-05-2021, 12:32

Львівщина відзначить Свято Героїв: що запланованоЛьвівська облдержадміністрація підготувала низку заходів до відзначення Свята Героїв, яке цього року планують провести 23 травня. Сьогодні з цієї нагоди відбулась організаційна нарада.

Так, згідно з попереднім планом, заходи розпочнуться о 10:00 годині з вшанування пам’яті Євгена Коновальця у с. Зашків Львівського району біля родинної садиби родини Коновальців.

Об 11:30 год відбудуться заходи на Личаківському кладовищі, де вшанують полеглих Героїв України. Локації: поле почесних поховань № 67, де спочивають Герої Небесної Сотні, а також поле почесних поховань № 76 біля могил учасників АТО/ООС.

О 14:00 год розпочнеться Урочиста хода від пам’ятника Степана Бандері до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Заходи в центральній частині міста завершаться на площі навпроти пам’ятника Тарасові Шевченку виступом військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Також, в межах святкування Свята Героїв, 22 травня перепоховають останки воїнів УПА.

Довідково:

День Героїв або Свято Героїв – це щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських воїнів – борців за волю України. Воно охоплює всі історичні епохи та спрямоване на патріотичне виховання молоді, вшанування українських героїв минулого та сьогодення. Львівська обласна рада прийняла рішення про відзначення свята в четверту неділю травня.

Історія відзначення Свята Героїв сягає далекого 1941 року, коли на Другому Великому Зборі Організації Українських Націоналістів було постановлено щороку, 23 травня, святкувати День Героїв.