» Інформація » Відбулася організаційна зустріч для створення громадської ради ветеранів АТО

Відбулася організаційна зустріч для створення громадської ради ветеранів АТО

Автор: admin2 от 26-05-2021, 09:17

Відбулася організаційна зустріч для створення громадської ради ветеранів АТОВчора, 25 травня голова райдержадміністрації Степан Кулиняк провів зустріч з представниками громадських організацій ветеранів АТО/ООС. Було обговорено організаційні питання для створення Громадської ради ветеранів АТО/ООС Дрогобиччини при голові райдержадміністрації.

Степан Кулиняк запропонував кожній громадській організації до кінця цього тижня подати свого представника для участі у громадській раді, коротку довідку про діяльність ГО та пропозиції до проєкту положення, розробленого райдержадміністрацією.

На наступний тиждень відбудуться установчі збори громадської ради, де буде обрано керівний склад, затверджене положення.

Голова райдержадміністрації ініціював створення ради для спільної роботи, спрямованої на захист прав та інтересів українських захисників. Очільник району висловив сподівання, що громадська рада також буде сприяти в налагодженні комунікації та порозумінню між самими ветеранськими організаціями.