» Інформація » Голова райдержадміністрації провів нараду з питань водопостачання Східниці

Голова райдержадміністрації провів нараду з питань водопостачання Східниці

Автор: admin2 от 27-05-2021, 09:08

Голова райдержадміністрації провів нараду з питань водопостачання СхідниціЗ метою забезпечення безперебійного централізованого водопостачання Східницької територіальної громади голова Дрогобицької районної державної адміністрації провів сьогодні спільну нараду з головами Бориславської міської та Східницької селищної територіальних громад.
Під час наради було обговорено ситуацію, яка склалась у зв’язку з прийняттям Бориславською міською радою рішення №135 від 03.03.2021 щодо передачі у комунальну власність новоствореної Східницької територіальної громади мережі водопроводів, починаючи від точки розмежування на станції «Бухів» та рішення №225 від 20.04.2021 щодо припинення водопостачання Східницької громади з 01.07.2021.
Враховуючи складність та неоднозначність спірної ситуації, голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк висловився про розуміння інтересів обох громад, однак наголосив на неприпустимості припинення централізованого водопостачання споживачам.
Для подальшого врегулювання та вирішення проблеми було досягнуто попередньої домовленості щодо:
- необхідності розроблення проектно-кошторисної документації для заміни пошкодженої частини водогону у Східниці;
- розгляду можливості коригування тарифу на водопостачання з метою частково покриття втрат КП «Вододар» Бориславської міської ради;
- спільної роботи усіх сторін щодо фінансування ремонту проблемної частини водогону;
- проведення роботи для мінімізації втрат водопостачального підприємства, спричинених не облікованим використання води.