» Інформація » Голова райдержадміністрації Степан Кулиняк вручив грамоти членам Дрогобицької територіальної виборчої комісії

Автор: admin2 от 28-05-2021, 09:05

Голова райдержадміністрації Степан Кулиняк вручив грамоти членам Дрогобицької територіальної виборчої комісіїПочесною грамотою Центральної виборчої комісії за сумлінне виконання службових обов'язків щодо організації підготовки та проведення виборів 25 жовтня 2020 року нагороджено голову Дрогобицької ТВК Наталію Дем'яновську. Також подяками ЦВК відзначено Цицик Ірину, Когута Михайла та Шешурака Олега.

Також грамотами райдержадміністрації відзначені всі члени ТВК.

Степан Кулиняк подякував комісії за відповідальне ставлення до своїх обов’язків, завдяки чому виборці Дрогобиччини під час недавніх виборів у жовтні 2020 року здійснили своє волевиявлення з дотриманням усіх норм Закону.