» Інформація » До уваги водіїв!

До уваги водіїв!

Автор: admin2 от 28-05-2021, 11:17
 (голосів: 0)
До уваги водіїв!Повідомляємо, що 29 травня з 07:00 до 23:00 при сприятливих погодних умовах та за відсутності дощу компанія «Онур Конструктіон Інтернешнл» буде проводити ремонт автомобільної дороги Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий на ділянці км 77+100-км 78+600 Львівської області із повним закриттям ділянки від примикання автомобільної дороги Т-14-18 (поворот на населений пункт Нагуєвичі) і до початку населеного пункту м.Дрогобич.

Щодо руху пасажирського транспорту в суботу, 29 травня через Лішню Повідомляємо, що автобуси у напрямку з Нагуєвич до Дрогобича курсуватимуть за звичайним графіком до перехрестя в Лішні (біля школи) і в зворотньому напрямку.

З Дрогобича в напрямку Нагуєвич автобуси будуть курсувати від автостанції №2 в Дрогобичі до заправки в Лішні і в зворотньому напрямку.

Автобуси з Самбірського напрямку здійснюватимуть об’їзд через Новошичі на Дрогобич або автодорогою Самбір-Борислав.

Дорожники просять вибачення за тимчасові незручності.

Інформацію про другий етап із повним закриттям автомобільної дороги Т-14-18 від повороту на населений пункт Нагуєвичі, до примикання автомобільної дороги Т-14-18 та повороту на населений пункт с.Грушів буде повідомлено перед початком робіт.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua