» Інформація » Відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати

Відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати

Автор: admin2 от 28-05-2021, 16:48
 (голосів: 0)

Відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної платиСьогодні, 28 травня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Годика відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. 

На засіданні розглянули питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у таких підприємствах, як: ПАТ «Південьзахіделектромережбуд», ПАТ «Львівська вугільна компанія», ДП «Санаторно-курортний лікувальний центр «Шкло» та інших.

Представники підприємств-боржників інформували членів комісії щодо причин утворення заборгованості та перспектив її погашення.

За підсумками роботи комісії були дані доручення щодо погашення наявних боргів, зокрема керівникам підприємств-боржників доручено скласти та надати обласній державній адміністрації план погашення заборгованості заробітної плати та єдиного соціального внеску із зазначенням можливих джерел фінансування.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua