» Інформація » Роман Шлярп провів нараду з головами та представниками ТГ щодо мобілізаційних завдань

Автор: admin2 от 31-05-2021, 16:46

Роман Шлярп провів нараду з головами та представниками ТГ щодо мобілізаційних завданьСьогодні, 31 травня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Шлярпа відбулася нарада з головами територіальних громад та директорами підприємств житлово – комунальної сфери, які надають комунальні послуги (водопостачання, водовідведення та теплопостачання) щодо доведення мобілізаційних завдань (замовлень) та оповіщення. Обговорювалися важливі питання готовності органів державної влади, інших державних органів, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій до роботи в умовах особливого періоду.

У нараді взяли участь голови та представники Трускавецької, Східницької, Бориславської, Меденицької ТГ, керівники комунальних підприємств регіону. З невідомих причин був відсутній голова Дрогобицької територіальної громади Тарас Кучма. Слід наголосити, що голови ТГ запрошувались на нараду на виконання статті 17 Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», відповідно до якої мобілізаційні завдання (замовлення) до органів місцевого самоврядування та до підприємств, установ і організацій доводять місцеві органи виконавчої влади, тобто, місцеві державні адміністрації. Нагадуємо також, що згідно зі ст. 26 Закону відповідальність за організацію мобілізаційної підготовки та стан мобілізаційної готовності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, адміністративно-територіальних одиниць і населених пунктів, Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та підприємств, установ і організацій покладається на відповідних керівників. Посадові особи, винні в порушенні законів України та інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації, а також громадяни за невиконання своїх обов’язків щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації несуть відповідальність згідно із законом.