» Інформація » Степан КУлиняк привітав учасників святкового дійства

Степан КУлиняк привітав учасників святкового дійства

Автор: admin2 от 1-06-2021, 14:36

Степан КУлиняк привітав учасників святкового дійстваЗ нагоди Дня захисту дітей на Дрогобиччині сьогодні пройшли різноманітні цікаві заходи, творчі конкурси, концерти, розваги.

Для дітей сільських населених пунктів Дрогобицької ТГ районний народний дім спільно з відділом культури і туризму Дрогобицької райдержадміністрації організували конкурс малюнка на асфальті та невеличку концертну програму за участю дитячих колективів.

Учасники конкурсу дуже старалися, тому кожен малюнок вийшов неперевершеним.

Дітей, їхніх педагогів та батьків щиро привітав голова райдержадміністрації Степан Кулиняк, який став меценатом святкового дійства.

Очільник району похвалив дітей за чудові малюнки, побажав гарно вчитися, бути щасливими та успішними.

Кожен з учасників отримав почесну грамоту та подарунок від голови райдержадміністрації.