» Інформація » В Україні створюють Конгрес регіональних влад, - Кирило Тимошенко

В Україні створюють Конгрес регіональних влад, - Кирило Тимошенко

Автор: admin2 от 1-06-2021, 12:36
 (голосів: 0)

В Україні створюють Конгрес регіональних влад, - Кирило ТимошенкоВ Україні найближчим часом буде створено Конгрес регіональних влад, - про це повідомив заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко.

"Конгрес розпочинає свою роботу цього тижня, у Хмельницькому, -  із засідання Палати місцевих влад, де буде присутній Президент. Там же будуть обрані члени президії Конгресу", - сказав він.

За словами Кирила Тимошенка, Конгрес складатиметься з двох палат. Перша - місцева влада, голови ОТГ, райради. Друга - голови обладміністрацій та рад. В Офісі Президента буде постійно діючий офіс Конгресу. До президії Конгресу входитимуть по три представники з палат, міністри та керівництво Офісу, включаючи Президента України.

"У більшості представників на місцях є питання, з якими їм потрібно "достукатися" до Кабінету Міністрів у вирішенні того чи іншого питання свого регіону, а в Офісі Президента є така можливість, ми в цьому їм допомагатимемо. Це потрібно для постійного діалогу з регіональними владами", - сказав Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, згідно з відповідним Указом Президента України, Конгрес є консультативно-дорадчим органом, серед основних завдань якого, зокрема, сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодженню ефективної взаємодії державних органів, а також моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua