» Інформація » 10 інститутів громадянського суспільства допустили до другого етапу конкурсу проєктів ГО осіб з інвалідністю, ветеранів, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій

Автор: admin2 от 1-06-2021, 15:39

10 інститутів громадянського суспільства допустили до другого етапу конкурсу проєктів ГО осіб з інвалідністю, ветеранів, жертв нацистських переслідувань та політичних репресійУ департаменті соціального захисту населення відбувся відкритий захист проєктів громадських об’єднань осіб з інвалідністю, ветеранів, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, на реалізацію яких надається фінансова  підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

«Відповідно до рішення конкурсної комісії до відкритого захисту допущено 10 інститутів громадянського суспільства, які подали 11 конкурсних пропозицій. Члени конкурсної комісії оцінюють конкурсні пропозиції за відповідними критеріями»,  - розповів директор департаменту соціального захисту населення Віктор Степанюк.

Відтак, до участі у другому етапі конкурсу допущені наступні інститути громадянського суспільства (Рішення №2 від 21 травня 2021 року).

• ГО «Львівська обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих»;
  • Львівська обласна організація «Союз Чорнобиль України»;
  • Львівська обласна організація Українського товариства глухих;
  • ГО «Спілка учасників АТО Стрийщини»;
  • Дрогобицьке добровільне товариситво захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія»;
  • ГО «Львівська обласна організація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України;
  • Громадська організація «Львівська обласна організація Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» ім. Василя Стуса;
  • Львівська обласна громадська організація «Спілка безквартирних ветеранів Афганістану у Львівській області «Наш дім»;
  • ГО «Львівський центр соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю  «СОЗАРІН»;
  • Червоноградська міська ГО неповносправної молоді «Ніка».

Зазначимо, що на підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю, ветеранів, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій обласним бюджетом передбачено 500 тис. грн.