» Інформація » Тимошенко про "Велике будівництво": за якістю ремонту доріг в Україні пильнують європейські компанії

Тимошенко про "Велике будівництво": за якістю ремонту доріг в Україні пильнують європейські компанії

Автор: admin2 от 8-06-2021, 14:41
 (голосів: 0)

Тимошенко про "Велике будівництво": за якістю ремонту доріг в Україні пильнують європейські компаніїЗаступник голови Офісу президента, координатор програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" Кирило Тимошенко розповів в інтерв'ю для "Фактів", що під час будівництва доріг особливу увагу тепер приділяють незалежному контролю.

Для контролю якості, крім тендерів на будівництво і ремонт доріг, розігрують окремий тендер на технагляд. За словами Кирила Тимошенка, незалежний технагляд виключає навіть найменші недотримання запроєктованих норм.

Він підкреслив, що технаглядом за якістю ремонту і будівництва доріг в Україні зараз займаються європейські компанії з гарною репутацією. Наприклад, за якістю будівництва Запорізьких мостів стежать австрійці.

"Ці компанії ніяк не пов'язані з будівництвом доріг. Це не чиновники і не держструктури. Отже, їм не можна дати хабар, щоб потім покласти менший шар асфальту", - заявив заступник голови ОП.

Кирило Тимошенко зазначив, що команда "Великого будівництва" Володимира Зеленського виконує великі обсяги середнього або капітального ремонту доріг. При цьому, можна сказати, що це практично нове будівництво, адже ремонтники міняють усі нижні шари покриття.

Також на відремонтованих трасах є гарантійне обслуговування – це 5-7-10 років, в залежності від категорії. Відтак підрядник зобов'язаний не тільки якісно побудувати дорогу, а й обслуговувати трасу.

"Роботи виконують за сучасними технологіями. До нас ніхто не приділяв такої уваги капітальному або середньому ремонту. Зараз якість - це умова номер один. Усі дороги, зроблені в минулому році, благополучно пережили зиму. Багато хто передрікав, що навесні разом зі снігом зійде й асфальт, а ми взагалі не хвилювалися", - сказав координатор "Великого будівництва".

Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко повідомив, що згідно з планом президентської програми на 2021 рік передбачено ремонт і будівництво 6500 км доріг і 245 штучних споруд.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua