» Інформація » «Динамічний розвиток промисловості - запорука підвищення якості вітчизняних товарів»,- Андрій Годик

«Динамічний розвиток промисловості - запорука підвищення якості вітчизняних товарів»,- Андрій Годик

Автор: admin2 от 10-06-2021, 14:48
 (голосів: 0)

Сьогодні на заводі «Електронмаш» відбувся круглий стіл «Промисловість, як драйвер зростання економіки та створення робочих місць».

Участь у ньому взяли: Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Годик, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, генеральний директор концерну «Електрон» Юрій Бубес, народні депутати України, а також представники Федерації роботодавців України.

Так, Андрій Годик зазначив щодо необхідності консолідувати спільні зусилля для підтримки вітчизняних промислових підприємств, адже динамічний розвиток промисловості є запорукою підвищення якості вітчизняних товарів, збільшення у структурі експорту частки продукції з високим рівнем доданої вартості.

Під час круглого столу обговорили важливі ініціативи, які покликані підтримати розвиток промислових підприємств, зокрема угоди ACAA по впровадженню промислового безвізу з Європейським союзом, Законопроект №3739 про локалізацію – «Про внесення змін до Закону України «Про державні закупівлі» зі створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості тощо.

Нагадаємо, що сьогодні в межах візиту Дмитра Разумкова на Львівщину, працівники заводу «Електронмаш»  звернулись до нього з проханням підтримати прийняття в другому читанні законопроекту №3739.

«Від себе обіцяю, що коли цей законопроект розглядатимуть у залі Верховної Ради, я не лише проголосую, але й скажу: «Прошу підтримати і проголосувати». Насправді, сьогодні держава повинна будувати економічний націоналізм. Ми маємо зосереджувати увагу на розвитку українського бізнесу. Ковід сильно вплинув на весь світ, він змушує країни допомагати національному бізнесу. Для його стимулювання, маємо створювати  економічні важелі, щоб бізнес ставав потужним, повертався до галузі переробки, а не лише сировинно-експортного формату ведення господарської діяльності», - зазначив голова Верховної Ради. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua