» Інформація » На нараді у голови райдержадміністрації обговорили комплекс важливих питань

На нараді у голови райдержадміністрації обговорили комплекс важливих питань

Автор: admin2 от 14-06-2021, 16:27
 (голосів: 0)

Під час понеділкової наради з керівниками структурних підрозділів голова райдержадміністрації Степан Кулиняк відрекомендував присутнім Наталію Федурко - начальника відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування управління забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та координації діяльності територіальних органів ЦОВВ (працювала старшим слідчим відділу поліції). Новопризначений керівник отримала завдання проводити постійний моніторинг на предмет законності рішень рад та розпоряджень голів територіальних громад. Окрім цього, їй доручено з’ясувати питання прийняття територіальними громадами рішень щодо заборони відвідування громадянами сесій місцевих рад. Про результати - доповісти голові райдержадміністрації. Позаяк, такі рішення, на переконання очільника району, є прямим порушенням конституційних прав та свобод громадян. Статтею 34 Конституції України передбачено, що кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір. Стаття 64 - конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. Відповідно до ч.17 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” сесії ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них.

 

Голова РДА звернув увагу учасників наради на підписаний Президентом України указ “Про додаткові заходи щодо забезпечення прав і свобод захисників України”, яким передбачається утворення при місцевих державних адміністраціях консультаційних центрів з питань забезпечення прав і свобод захисників України.

 

Першому заступнику голови райдержадміністрації Романові Шлярпу доручено забезпечити належну організацію проведення в районі обласного тематичного семінару щодо впровадження принципів стратегічного планування у територіальних громадах Львівської області за участю представників науково-дослідних інститутів, вищих навчальних закладів, громадських об’єднань та органів місцевого самоврядування, який відбудеться 16 червня.

 

Патріотичну молодь Дрогобиччини запрошують на п’ятнадцятий молодіжний фестиваль “Зашків 2021”. Про це на нараді повідомила начальник відділу культури і туризму управління з питань гуманітарної політики райдержадміністрації Надія Козар. Фестиваль з нагоди 130-х роковин полковника Євгена Коновальця відбудеться у його рідному селі Зашків на Жовківщині 18-20 червня.

 

Заступник головного лікаря районної лікарні Василь Андрусів інформував присутніх про перші дні роботи Дрогобицького центру вакцинації населення від COVID-19, який працює в приміщенні районного народного дому. Протягом суботи-неділі в центрі провакциновано 366 громадян.

 

На нараді у голови РДА також йшлося про продовження перевірок діяльності лісопильних підприємств та перевірок дотримання договорів пасажирськими перевізниками.

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua