» Інформація » Свято Героїв відбулося у Волі Якубовій

Свято Героїв відбулося у Волі Якубовій

Автор: admin1 от 29-05-2014, 15:19

Свято Героїв відбулося у Волі ЯкубовійСьогодні, 29 травня, в селі Воля Якубова, біля пам'ятника голови проводу ОУН, полковника армії УНР, військового і політичного діяча, одного з найближчих соратників Євгена Коновальця, Андрія Мельника відбулося Свято Героїв.

Андрій  Мельник народився 12 грудня 1890 року у Волі Якубовій на Дрогобиччині і пройшов шлях від командира сотні Легіону Українських Січових Стрільців на австрійсько-російському фронті до голови Проводу Українських Націоналістів, автор ідеї  створення світового конгресу українців і союзу українців, реалізованої в 1967 році зі створенням Світового Конгресу Вільних Українців. До піднжжя памятника були покладені квіти.

Свято Героїв відбулося у Волі ЯкубовійНа урочистостях виступили голова Львівського обласного проводу ОУН Олег Гринюк, племінник Андрія Мельника, професор Йосип Блашкевич, заступник голови районної ради Роман Урбан, депутат обласної ради Михайло Задорожний, заступник голови станичного Дрогобицького братства ОУН УПА Тарас Куликовець, краєзнавець Роман Пастух, також до піднжжя пам'ятника були покладені квіти.

Родзинкою свята став виступ Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України «Верховина», який створив неперевершений патріотичний настрій присутнім мешканцям села.

На завершення сільський голова Ігор Калічак подякував усім учасникам та гостям свята.

Свято Героїв відбулося у Волі Якубовій