» Інформація » Львівщина урочисто відзначить 25-ту річницю Конституції України: програма заходів

Автор: admin2 от 25-06-2021, 12:36

У понеділок, 28 червня Україна відзначає державне свято – День Конституції. В межах відзначення цього дня на Львівщині запланували низку урочистостей.

У програмі заходів:

10:00 год – Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України (сквер «На валах»);

10:15 год – Покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу (сквер «На валах»);

10:25 год – Перехід учасників заходів від пам’ятника В’ячеславу Чорноволу до пам’ятника Тарасу Шевченку;

10:40 год – Урочистості з нагоди 25-ї річниці Конституції України біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Долучитися до урочистих заходів мешканців Львівщини запросив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«28 червня - особлива дата. 25 років тому Верховна Рада прийняла Основний Закон України – Конституцію. Запрошую мешканців Львівщини долучатись до урочистих заходів!», - зазначив очільник області.