» Інформація » У Волощі відбувся вишкіл

У Волощі відбувся вишкіл

Автор: admin1 от 16-06-2014, 09:18
 (голосів: 1)

У Волощі відбувся вишкілЦими днями у Волощанському НВК І-ІІ ступенів відбувся вишкіл Соколів шести шкіл: Волощанського НВК, Грушівської, Літинської, Снятинської шкіл І-ІІ ступенів та Верхньодорожівської і Грушівської шкіл І-ІІІ ступенів, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

Розпочався вишкіл молебнем, який відправили отці місцевих церков Святослав Маличкович та Мирослав Хом’як біля Фігури Пресвятої Богородиці, яка стоїть на шкільному подвір’ї.

У Волощі відбувся вишкілДалі була урочиста лінійка з виносом прапора, здачею рапортів та презентацією закладів. Провели огляд строю і пісні сокільських роїв. Після цього на шкільному стадіоні рої розкладали намети, розпалювали вогнища, готували обіди.

Проводились спортивні змагання: естафета, перетягування канату, турнір з міні-футболу, тематична  вікторина. Цікавим був також конкурс «Мій коник», на якому кожна школа заспівала пісню, розповіла гумореску чи прочитала вірш.

Завершився вишкіл заключною лінійкою , на якій підвели підсумки та вручили нагороди . Кожна школа отримала по кілька Грамот за перемогу у різних номінаціях. Вишкіл приніс дітям шквал гарних емоцій та дав можливість поспілкуватись, знайти нових друзів та позмагатись.

Підготували і провели вишкіл  вчитель фізкультури Богдан Качмар та педагог-організатор Леся Ступницька.

 

У Волощі відбувся вишкіл
У Волощі відбувся вишкіл
У Волощі відбувся вишкіл
У Волощі відбувся вишкіл

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua