» Інформація » Звернення Дрогобицького держлісгоспу

Звернення Дрогобицького держлісгоспу

Автор: admin2 от 9-07-2014, 11:06
 (голосів: 0)

Звернення Дрогобицького держлісгоспуШановні мешканці та гості Дрогобицького району!
"Ліс - наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!" - це гасло відоме всім з дитинства. Але рік у рік із початком спекотних сонячних днів спалахують лісові пожежі. У працівників лісової охорони і МНС в такий період особливо напружений час.
Немає кращого за ліс місця для відпочинку з його красою та величчю. Але жителі нашого району часто не усвідомлюють значення лісів для здоров'я. Щорічно спостерігається різке збільшення кількості лісових пожеж у період свят і вихідних днів, коли велика кількість громадян відправляється в ліс на пікніки. Нерідко народні гуляння в лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників.

Зупинити лісову пожежу важко, а деколи неможливо навіть за наявності спеціальної техніки. Тому заходи з попередження лісових пожеж – протипожежна агітація , заборона відвідування лісових угідь населенням в засушливу погоду – є оперативним інструментом лісової охорони у боротьбі з лісовими пожежами.
Для того, щоб попередити пожежу в лісі, необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки:
- у пожежнонебезпечний сезон не запалюйте багаття у хвойних молодняках, на ділянках ушкодженого лісу, у місцях з підсохлою травою, а також під кронами дерев;
- не кидайте незагашені цигарки та сірники, не дозволяйте дітям гратися з вогнем;
- перед відходом з лісу багаття повинно бути ретельно засипане землею або залите водою до повного припинення тління;
- не залишайте в лісі скляний посуд: під променями сонця звичайна пляшка може перетворитися на своєрідну лінзу і спричинити займання;
- не засмічуйте ліс побутовими відходами, не влаштовуйте в них смітника.
Пам'ятайте:
непогашені багаття, сірники, недопалки - головні вороги лісу!
погано загашене вогнище протягом 3-5 днів приховує в собі небезпеку.

Також просимо у випадках винекнення лісових пожеж терміново інформувати держлісгосп, пожежну охорону чи найблище лісництво за такими телефонами і надавати посильну допомогу в їх гасінні.

Порушники правил пожежної безпеки будуть притягуватись до адміністративної відповідальності, а якщо пожежа завдала значних збитків, то і до кримінальної.

Саме тому державна лісова охорона ДП «Дрогобицьке лісове господарство» звертається до вас - будьте уважними та обережними з вогнем! Біди не буде, якщо кожен буде дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки у лісах.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua