» Інформація » Чужого болю не буває

Чужого болю не буває

Автор: admin2 от 28-07-2014, 08:43

Чужого болю не буваєШановні краяни! 24 липня у боях на сході України був поранений наш краянин, військовослужбовець Андрій Пінчук, 1991 р.н. із с.Снятинка Дрогобицького району.

Хлопця прооперували в шпиталі в польових умовах. Зараз він в реанімації у Дніпропетровській лікарні. Стан хлопця важкий, він у комі, але час від часу приходить до свідомості. У нього - черепно-мозкова травма (осколкове поранення голови), він перебуває на штучній вентиляції легень...

Медикаментами і увагою дніпропетровських волонтерів наш боєць забезпечений повністю.
У Снятинській сільській раді провели збір коштів для пораненого, долучився фінансово й ГО "Дрогобицький Майдан".
Якщо маєте змогу - долучіться і Ви. Номер карткового рахунку: 5211 5273 0283 7105 (Пінчук В.Р.- батько солдата).
Підтримаймо родину. Бо це не лише їхній біда - це наш спільний біль. І для усіх нас, для України важливе кожне життя!