» Інформація » В Східниці пройде благодійна акція "Ти є Нація. Дій!"

В Східниці пройде благодійна акція "Ти є Нація. Дій!"

Автор: admin1 от 4-12-2014, 14:10
 (голосів: 0)

В Східниці пройде благодійна акція "Ти є Нація. Дій!"У неділю, 7 грудня, з нагоди Дня Збройних сил України, у Східниці в Народному домі «Просвіта» пройде благодійна акція «Ти є Нація. Дій!», під час якої буде проведено благодійний аукціон та продаж вишитих і мальованих ікон, картин. Це – роботи майстра вишивки бісером Романа Магоцького, майстра пензля, відомого реставратора та благодійника Лева Скопа та ряду інших талановитих митців.

В Східниці пройде благодійна акція "Ти є Нація. Дій!"Зібрані кошти будуть цільово скеровані на Перший добровольчий батальйон Національної гвардії України ім. генерала Сергія Кульчицького, у лавах якого – в основному добровольці з Самооборони Майдану, наші краяни, які першими стали на захист України від ворожого сусіда-окупанта і зараз несуть службу в охоплених вогнем війни містах країни як Дебальцеве та ін..

Відкриття виставки, аукціон – 7 грудня о 14.00 в Народному домі «Просвіта» (вул. Промислова, 1, біля автостанції) смт. Східниця.

 В межах благодійної акції на огляд буде виставлено Рекорд України, який претендує до внесення у Книгу рекордів Гіннеса. Це – найбільша в світі вишита бісером карта України, в яку вшито півтора мільйона бісеринок. Біля карти відбуватиметься збір посильної пожертви на військо.

Ласкаво просимо усіх долучитися до заходу та підтримати наших бійців!

 

 

В Східниці пройде благодійна акція "Ти є Нація. Дій!"

 

 

В Східниці пройде благодійна акція "Ти є Нація. Дій!"

 

 

В Східниці пройде благодійна акція "Ти є Нація. Дій!"

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua