» Інформація » Оцінку земельної ділянки біля Ріпчич за рішенням комісії буде проводити ТОВ "ГАЛГЕО"

Автор: admin2 от 19-12-2014, 12:27

Оцінку земельної ділянки біля Ріпчич за рішенням комісії буде проводити ТОВ "ГАЛГЕО"19 грудня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з відбору суб'єктів оціночної діяльності на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок на території Дрогобицького району з метою продажу. Засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. На порядку денному: визначення переможця на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,21 га на території Ріпчицької сільської ради за межами населеного пункту. На засідання був запрошений Ріпчицький сільський голова Роман Гриньків. Секретар комісії, спеціаліст юридичного сектору райдержадміністрації Андрій Дмитрів відкрив конверти з поданими на конкурс документами. Заявки на участь у конкурсі подали ТОВ”Експертна група “Богдан”, ТОВ “Будексім 2007” і ТОВ “ГАЛГЕО”. Після розгляду документів комісія прийняла рішення допустити до участі в конкурсі всі три фірми. У підсумку, відповідно до поданих конкурсних пропозицій, найбільшу кількість балів набрало ТОВ “ГАЛГЕО”, яке й оголошене переможцем та проводитиме експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка згодом буде виставлена на продаж.