» Інформація » Книжкова виставка "Він був Пророком у своїй Вітчизні"

Книжкова виставка "Він був Пророком у своїй Вітчизні"

Автор: admin1 от 24-12-2014, 12:12
 (голосів: 0)

Книжкова виставка "Він був Пророком у своїй Вітчизні"В усіх бібліотеках нашого району вшановують пам'ять великого Українця, справжнього сина нашого народу В'ячеслава Чорновола, який народився 24 грудня у переддень Різдва Христового. В бібліотеках – філіях з цієї нагоди оформлені книжкові виставки та тематичні полиці: «Вогонь з попелу», «Моє життя на видноті», «Я для тебе горю, український народе», «Не згасне пам'яті свіча». Чорновіл – це український Мойсей, який пробудив, запалив і повів за собою мільйони українців.

Так, на долі В'ячеслава лежала десниця Господня. Він був людиною вибухової енергетики, людина когорти нескорених, полум'яний борець за Незалежність України. Він створив РУХ. Він жив Рухом. І він загинув в Русі. І своєю останньою краплиною крові оросив нашу землю. 

Його ім'я - це здійснення пророцтв Тараса: «Борітеся – поборете - Вам Бог помагає». Життя продовжується, в Україні народжуються нові Чорноволи. Маємо надію, що вони продовжать і обов'язково довершать справу В'ячеслава.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua