» Інформація » Відбулося засідання круглого столу з питань пасажирських перевезень

Відбулося засідання круглого столу з питань пасажирських перевезень

Автор: admin2 от 30-01-2015, 11:47
 (голосів: 0)

Відбулося засідання круглого столу з питань пасажирських перевезеньНа засідання були запрошені керівники перевізницьких фірм, представники громадськості, преса. Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький повідомив, що у Львівській області буде затверджено мережу маршрутів. Окрім того, облдержадміністрація планує запровадити систему електронного відстеження роботи автобусів за допомогою GPS – навігаторів з подальшим створенням єдиного диспетчерського пункту, який відстежуватиме наявність автобусів на маршруті, дотримання ними маршруту та графіку руху.

Учасники круглого столу висловили свої міркування з приводу нововведень. Їхні думки розійшлися. Ті перевізники, які вже встановили у своїх автобусах GPS – навігатори (В. Кузбит, Р. Хижевський), кажуть, що це суттєво поліпшує ситуацію та полегшує контроль за роботою водіїв. Інші вважають, що окрім додаткових витрат це нічого не дасть. Вони скаржилися, що автобуси, які виїжджають на маршрути незаконно, ніколи навігаторів не поставлять, а відтак порядку в перевезеннях це не забезпечить. Степан Рудницький зазначив, що порушниками повинні займатися відповідні служби, а GPS – навігація — одна з умов конкурсу на перевезення. Прозвучала також пропозиція про встановлення відеореєстраторів, що поліпшить культуру перевезень і зменшить кількість скарг від громадян.

Представники громадськості порадили місцевим перевізникам об'єднатися в галузеву Асоціацію, яка дозволить їм захищати свої інтереси на ринку перевезень Дрогобиччини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua