» Інформація » Першочергові завдання з енергоощадності обговорювали на нараді в райдержадміністрації

Першочергові завдання з енергоощадності обговорювали на нараді в райдержадміністрації

Автор: admin2 от 27-02-2015, 14:35
 (голосів: 0)

Першочергові завдання з енергоощадності обговорювали на нараді в райдержадміністраціїВиконанню комплексної програми з енергозбереження та проекту заходів на поточний рік була присвячена нарада, яка відбулася в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Степана Рудницького.

Завідувач сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Ганна Павлюк доповіла про стан реалізації Програми та перспективи на 2015 рік. Вона, зокрема, повідомила, що існує можливість реалізації енергоощадних технологій за кошти міжнародних фондів.

Основну частину заходів складають завдання з енергозбереження в галузі освіти. У багатьох навчальних закладах системи опалення давно застаріли і є надзвичайно енергозатратними. Деякі з цих шкіл (Лішнянська, Грушівська СЗШ І-ІІІ ст.) розпочали роботи, пов'язані з реконструкцією котелень. На черзі — Унятицька СЗШ І-ІІ ст..

Степан Рудницький зазначив, що ситуація навколо постачання газу в Україну та очікуване значне подорожчання цього виду палива зобов'язують переглянути підходи та поступово переходити на альтернативні види опалення. Минулого року такий кардинальний крок за підтримки Верхньогаївської сільської ради зробила місцева школа. Її директор Володимир Ікало повідомив, що перехід на опалення дровами дозволив суттєво економити кошти, забезпечуючи при цьому належний температурний режим в школі. Заступник директора Держлісгоспу Василь Кінаш запевнив, що проблем із постачанням дров у районі немає. В нараді взяв участь керівник підприємства з виробництва тирсобрикетів “Трембіта” Василь Кекош, який сказав, що попит на цей вид палива зростає і вже надходить чимало замовлень.

На нараді йшлося і про можливість використання торфу як альтернативного джерела тепла. Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник підтвердив, що в перспективі така можливість існує, адже торфовища на території району є. Але розробка покладів та виготовлення торфобрикетів є складною технологією, якою повинні займатися знаючі люди.

Окрім реконструкції систем опалення в програмі енергозбереження заплановані й інші заходи, наприклад, заміна дверей та вікон, утеплення фасадів в установах бюджетної сфери.

За підсумками наради керівники бюджетних галузей, насамперед освіти, отримали завдання визначити найбільш енергозатратні об'єкти та подати конкретний план заходів для переведення їх на сучасні енергоощадні технології.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua