» Інформація » Голова Дрогобицької РДА відвідав свято останнього дзвоника в Доброгостові та Ясениці

Автор: admin1 от 29-05-2015, 18:00

Голова Дрогобицької РДА відвідав свято останнього дзвоника в Доброгостові та ЯсениціСьогодні у всіх школах, навчально-виховних комплексах Дрогобиччини відбулося свято останнього дзвоника. Так співпало, що свій перший робочий день в якості голови Дрогобицької районної державної адміністрації розпочав напередодні призначений на цю посаду Максим Лісогор. Він  цього дня побував на святі останнього дзвоника в школах Доброгостова та Ясениці-Сільної. Цього року в Дрогобицькому районі одинадцятий клас закінчили 301 учень, з них сім золотих медалістів та 21 срібних, дев’ятий клас завершили 645 учнів, яких ще чекають випускні екзамени.

Голова Дрогобицької РДА відвідав свято останнього дзвоника в Доброгостові та ЯсениціУрочисті лінійки розпочалися виконанням Державного гімну України, відчувався національно-патріотичний настрій, адже випускники одягли вишиванки та одяг з національною символікою, дівчата вплели у волосся жовто-блакитні стрічки. Діти кажуть – таким чином хочуть підтримати свою країну, адже ситуація в державі зобов’язує кожного з нас усіма силами допомогти нашій армії, нашим воїнам. До цього долучаються і школярі навчальних закладів району. Тому на урочистій лінійці в Доброгостівській школі заступник командира військової частини, що дислокується в місті Дрогобичі, вручив почесну грамоту-подяку директору школи Оксані Гарасим’як за допомогу, яку зібрали учні та вчителі цього навчального закладу. Привітали випускників, їх батьків, педагогічний колектив з цим святом місцеві парохи УГКЦ та УПЦ КП, голова Дрогобицької РДА Максим Лісогор, депутат районної ради  Володимир Стецівка, в.о. начальника відділу освіти Іван Стецко, директор школи, сільський голова.  Максим Лісогор та Оксана Гарасим’як від імені адміністрації та дирекції школи  за мужність та героїзм вручили подарунки та квіти учасникам АТО, їх дружинам та дітям.

Голова Дрогобицької РДА відвідав свято останнього дзвоника в Доброгостові та ЯсениціЗвичайно, що такі події є хвилюючими та такими, що переповнюють емоції в першу чергу одинадцятикласників, які водночас прощаються з рідною школою та вступають в нове, ще незвідане доросле життя.

Вітаючи випускників Ясеницької школи, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор побажав їм в першу чергу мирного неба та успішного втілення в життя своїх задумів.

Надзвичайно хвилююче звучав у цій школі останній дзвоник, адже він лунав з рук  Вікторії Бродяк – донечки-першокласниці Степана Бродяка, який загинув 5 вересня 2014 року на Луганщині, захищаючи незалежність нашої держави.

Після цього відбулася зустріч педагогічного колективу з керівниками району в шкільній світлиці Івана Франка, де дирекцією школи було озвучено досягнення та проблеми цього навчального закладу.