» Інформація » Максим Лісогор пропонує включити солеварний завод до майбутньої карти інвестиційної привабливості

Автор: admin2 от 16-06-2015, 17:19

Максим Лісогор пропонує включити солеварний завод до майбутньої карти інвестиційної привабливостіЯк уже повідомлялося, голова райдержадміністрації Максим Лісогор ініціює створення інвестиційної карти району. Втім, розглядати окремо район як такий, не беручи до уваги специфіки Дрогобиччини в цілому — недоцільно. На думку голови райдержадміністрації, при формуванні такої карти повинні бути в комплексі враховані географічні, історичні, економічні та туристичні аспекти, які пов'язують міста та села Дрогобицького краю. Однією з таких особливостей — є традиція солеваріння, яка дала поштовх розвитку Дрогобича як промислового, торговельного та культурного центру Передкарпаття.

Нині Дрогобицький солеварний завод переживає не найкращі часи. Очільник району переконаний, що це підприємство, яке має унікальне історичне значення, потрібно зберегти, відродити та зробити одним з центральних елементів туристичної привабливості краю. Допомогти в цьому можуть цікаві інвестиційні ідеї. Тож Дрогобицька солеварня буде важливим об'єктом майбутньої карти інвестиційної привабливості регіону, який, треба сподіватися, зацікавить потенційних інвесторів.