» Інформація » Колектив театру ім. Юрія Дрогобича здійснив гастрольну поїздку у Латвію

Колектив театру ім. Юрія Дрогобича здійснив гастрольну поїздку у Латвію

Автор: admin2 от 30-06-2015, 17:30
 (голосів: 0)

Колектив театру ім. Юрія Дрогобича здійснив гастрольну поїздку у ЛатвіюІз 25 до 29 червня Львівський академічний обласний музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича перебував на гастролях у Латвії.

Колектив дрогобицького театру відвідав латвійське місто Скрунда з виставою "Наталка Полтавка" Івана Котляревського – основоположника української драматургії.

Глядачі зі захопленням сприймали "Наталку Полтавку", адже у жанрі народної опери, подання колориту українського класичного театру артисти передали повноту та яскравість образів через емоційність та музичне наповнення.

Театрали також представили цьогорічну прем’єрну постановку – музичний вернісаж "Пісні рідного краю",  що розкриває високий виконавський рівень колективу у жанрі музичного та вокального мистецтва.

Під час гастролей доброю традицією стали теплі зустрічі з українською діаспорою у місті Рига. Українці Латвії отримали у дарунок книги українських авторів.

Гастролі відбулися у рамках мистецької акції "З України з любов’ю" за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації та Дрогобицького благодійного фонду імені Івана Франка "Посвіт".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua