» Інформація » Випускників програми "Реалізуй себе у владі" запрошують на роботу

Випускників програми "Реалізуй себе у владі" запрошують на роботу

Автор: admin2 от 30-07-2015, 17:32
 (голосів: 0)

Випускників програми "Реалізуй себе у владі" запрошують на роботуУ четвер, 30 липня відбулося урочисте вручення дипломів стажерам, які пройшли навчання у Львівській обласній державній адміністрації за програмою "Реалізуй себе у владі". Четверо випускників претендують на працевлаштування у структурних підрозділах ЛОДА.

"Нам дуже приємно, що цей проект виявився дуже потрібним і щораз з’являються нові молоді люди, які хочуть реалізувати себе у владі і розбудувати державницьку вертикаль, - сказав перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський. - Бути державним службовцем дуже відповідально. Важливо, щоб люди із завзятим поглядом приходили до нас, бо саме вони можуть дивитися по-іншому на ті чи інші речі".

Зазначимо, що двомісячне навчання у липні завершило 19 осіб: з них дипломи про успішне закінчення навчання отримали 13 стажерів, двох зараховано до кадрового резерву, а чотири особи претендують на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад. Загалом, з лютого 2015 року заявки на участь у проекті подали 202 особи, з них 127 успішно завершили навчання, а п’ятнадцятьом випускникам запропонували працевлаштування. Станом на сьогодні продовжують навчання ще 22 особи.

Координатори проекту розповідають, що найбільшою популярністю серед учасників програми користуються Департамент з міжнародного співробітництва і туризму, Департамент економічного розвитку торгівлі та промисловості України і Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Нагадаємо, для того, щоб стати учасником проекту "Реалізуй себе у владі" потрібно подати заявку на сайті ЛОДА і пройти співбесіду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua