» Інформація » Церква Святого Юрія в Дрогобичі увійшла до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Церква Святого Юрія в Дрогобичі увійшла до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Автор: admin1 от 22-06-2013, 09:46
 (голосів: 0)

Церква Святого Юрія в Дрогобичі увійшла до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКОПриємна звістка надійшла з тридцять сьомої сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, що відбується в Камбоджі, про яку повідомив 21 червня 2013 року голова Львівської ОДА Віктор Шемчук. Церква Святого Юрія в Дрогобичі увійшла до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зазначимо, що окрім дрогобицької церкви до цього списку увійшли вісім об’єктів на території України - у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях та вісім – на території Польщі.

Зокрема, у Львівській області – Церква Вознесіння Христового в Потилічу, церкви Св. Димитрія в Маткові, церква Святої Трійці у Жовкві, церква Святого Юрія в Церква Святого Юрія в Дрогобичі увійшла до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКОДрогобичі, в Івано-Франківській області – церква Святого Духа в Рогатині, церква Різдва Пресвятої Богородиці в Нижньому Вербижу, на Закарпатті – церква Вознесіння в Ясинях і церква Святого Архангела Михаїла в Ужоку.
До польських дерев’яних церков належать: церква Святої Параскеви у Радружі, церква Різдва Пресвятої Богородиці в Хотинєцу, церкви Святого Архангела Михаїла в Смольніку, церкви Святого Архангела Михаїла в Тужанську, церква Святого  Івана Апостола в Поврожніку, церква Покрови Пресвятої Богородиці в Овчарах, церква Святоої Параскеви у Квятоні, церква Святого. Архангела Михаїла в Брунарах Вижніх.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua