» Інформація » ЄС готовий дати гроші на реформи

ЄС готовий дати гроші на реформи

Автор: admin2 от 30-10-2015, 12:08
 (голосів: 0)

ЄС готовий дати гроші на реформиПитання підтримки адміністративної реформи в Україні та перебіг процесу децентралізації на Львівщині обговорили під час зустрічі голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та керівник програм технічної допомоги Європейської Союзу в Україні Представництва Європейської комісії в Україні Беренд де Гроот у четвер, 29 жовтня.

"Уже зараз ЄС разом зі своїми партнерами, зокрема США, розроблено ряд програм, які передбачають підтримку реформ в Україні, - повідомив під час зустрічі Беренд де Гроот. - Відповідно Україна загалом  та Львівщина зокрема можуть розраховувати на допомогу".

Своєю чергою керівник області зазначив, що в Україні та Львівщині є політична воля впроваджувати реформи і стандарти відповідно до вимог ЄС.

"Щодо підтримки процесу децентралізації, то нам необхідно якомога більше спілкуватися з громадами та роз’яснювати людям усі переваги цього процесу, - наголосив Олег Синютка. - Поза тим нам необхідно щонайактивніше підтримувати ті громади, які уже утворилися, та допомагати їм господарювати. Варто також позитивним прикладом новостворених громад демонструвати іншим усі переваги децентралізації".

На думку голови ОДА, уже зараз слід формувати та розбудовувати інфраструктуру Львівщини з урахуванням змін, які обов’язково стануться в регіоні після реформи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua