» Інформація » Голова райдержадміністрації привітав жительку Нового Кропивника з присвоєнням почесного звання "Мати-героїня"

Автор: admin2 от 20-11-2015, 13:02

Голова райдержадміністрації привітав жительку Нового Кропивника з присвоєнням почесного звання "Мати-героїня"Під час візиту до Нового Кропивника голова райдержадміністрації Максим Лісогор виконав почесну місію. Очільник району вручив нагрудний знак “Мати-героїня” та відповідне посвідчення жительці села, матері п'яти дітей Марії Черхавській. Звання “Мати-героїня” присвоєне М. Черхавській відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка. Багатодітна мати також отримала належну їй грошову винагороду.

Максим Лісогор привітав п.Марію, побажав добра і злагоди її дружній родині, діточкам - щасливої долі у мирній незалежній Українській державі.