» Інформація » Територіальним громадам пропонують зразок написання стратегічного плану розвитку

Автор: admin2 от 2-12-2015, 17:02

Територіальним громадам пропонують зразок написання стратегічного плану розвиткуОфіс реформ Львівщини пропонує зразок написання стратегічного плану розвитку територіальних громад, що утворилися відповідно до Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад".

"Для формування стратегічного плану територіальним громадам необхідно розробити та ухвалити низку важливих рішень, що будуть визначати майбутній успіх певної території та шляхи його досягнення. Для цього слід проаналізувати існуючий потенціал та зовнішні впливи. Прийняті рішення також першочергово повинні бути узгоджені із мешканцями громади", - розповів керівник офісу Віталій Корецький.

За його словами, для напрацювання стратегії розвитку громади необхідно розпочати з елементарного: вивчення проблем, побажань громади, можливостей як природних ресурсів, так і людського потенціалу.

Відтак регіональний Офіс реформ пропонує громадам наступний зміст написання Стратегічного плану розвитку, який стане пропозицією для потенційних інвесторів. Адже сьогодні одним із дієвих інструментів досягнення економічної, правової та соціальної спроможності об'єднаних територіальних громад є тісна співпраця з вітчизняними та міжнародними фінансовими організаціями.

ЗРАЗОК:

Довідка про об'єднану територіальну громаду.

Стратегічне бачення розвитку об'єднаної територіальної громади.

SWOT – аналіз (загрози, можливості, сильні сторони, слабкі сторони).

Поточна ситуація.

Ідентифікація головних секторів економіки об'єднаної територіальної громади.

Проблеми об'єднаної територіальної громади:

• у соціальній сфері;
  • екологічній сфері;
  • економічній сфері.

Публічні рамкові умови.

Аналіз ресурсного потенціалу об'єднаної територіальної громади.

Аналіз зацікавлених сторін.

Стратегічні напрямки розвитку об'єднаної територіальної громади.

Розвиток інвестиційно-економічного потенціалу та підприємництва.

Забезпечення соціальних стандартів та екологічної безпеки.

Формування інфраструктури туристичної галузі.

Культурно-духовний розвиток.

Критерії оцінки ефективності реалізації стратегічного плану на 10 років.

Детальнішу інформацію про особливості розроблення стратегічного плану можна отримати від експертів Офісу реформ.