» Інформація » «Взаємовідносини перевізників потрібно будувати на цивілізованій основі», - Максим Лісогор

Автор: admin1 от 30-12-2015, 13:14

«Взаємовідносини перевізників потрібно будувати на цивілізованій основі», - Максим ЛісогорСьогодні, 30 грудня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор провів нараду з перевізниками, на якій обговорили лист, отриманий з Міністерства інфраструктури щодо процедури підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування та порядком нарахування балів перевізникам-претендентам.

Керівники фірм-перевізників висловили своє бачення подальшої співпраці у сфері надання послуг пасажирських перевезень в районі. Участь в нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко та заступник голови районної ради Володимир Стецівка.

В свою чергу Максим Лісогор висловив побажання будувати взаємовідносини місцевих фірм-перевізників з потужним підприємством Львівське АТП-14631 на цивілізованій основі, за столом переговорів та на паритетних умовах.