» Інформація » Майже 5 тисяч мешканців області скористалися Програмою енергозбереження

Майже 5 тисяч мешканців області скористалися Програмою енергозбереження

Автор: admin1 от 3-02-2016, 15:02
 (голосів: 0)

Майже 5 тисяч мешканців області скористалися Програмою енергозбереженняТорік Програмою енергозбереження для населення Львівщини скористалося 4 995 позичальників, які отримали кредити на загальну суму 98,8 млн грн. Про це повідомила у середу, 3 лютого, під час звіту про виконану роботу у 2015 році в.о. директора департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Валентина Москаленко.
За її словами, з обласного бюджету у 2015 році надійшло понад 6, 25 млн грн компенсацій, які мешканці отримали в межах даної програми.
Водночас у рамках Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на реалізацію заходів з енергозбереження було спрямовано 3,8 млн грн з обласного бюджету.
"Ми напрацьовуємо програму енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016 - 2020 роки, - зазначила Валентина Москаленко. - Окрім цього, у планах – запровадження моніторингу споживання енергоресурсів установами бюджетної сфери та проведення енергетичного аудиту будівель".
Своєю чергою перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський зазначив, що цього року слід активізувати роботу щодо реалізації енергозберігаючих заходів на об’єктах бюджетної сфери.
Також Валентина Москаленко наголосила, що в області реалізовують низку проектів енергозбереження за підтримки міжнародних фондів. Зокрема, спільно з Фондом Східна Європа працює два проекти, а саме: "Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини" та "Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у містах Самборі та Жовкві".
Варто також зазначити, що у 2016 році на компенсацію мешканцям області за кредитами передбачено 7 млн грн в рамках Програми енергозбереження для населення Львівщини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua