» Інформація » Місцеві громади долучають до контролю за лісовим господарством області

Місцеві громади долучають до контролю за лісовим господарством області

Автор: admin1 от 3-02-2016, 16:32
 (голосів: 0)

Місцеві громади долучають до контролю за лісовим господарством областіНа Львівщині тривають громадські обговорення планів лісогосподарських робіт, започатковані обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Зокрема, у січні працівники лісгоспів зустрілись із представниками 226-ти місцевих громад, на території яких заплановані рубки, лісовідновлювальні роботи.
"Місцевих мешканців інформують про заплановані обсяги робіт на 2016 рік, доцільність рубок лісу, їх законні підстави, - розповів начальник обласного управління Анатолій Дейнека. - Основна мета – це підвищення громадського контролю за тими процесами, які відбуваються у лісі".
За його словами, такі обговорення у громадах відбуваються досить активно. Для прикладу, нещодавно в у селі Любешка Перемишлянського району місцеві жителі зустрілись з працівниками ДП "Бібрський лісгосп" та обговорили важливі питання ведення лісового господарства. Серед них – пошкодження автомобільних доріг під час перевезення лісу, забезпечення дровами. Не менш активно відбулось й громадське обговорення щодо законності вирубки лісу в селі Михайлевичі Дрогобицького району. Основною темою дискусії стала непоінформованість місцевого населення.
"Подібні зустрічі з місцевими громадами продовжуватимуться і надалі, - розповів Анатолій Дейнека. - Окрім цього, сільські ради можуть самостійно ініціювати обговорення планів лісогосподарських робіт, котрі здійснюватимуться цьогоріч".
Керівник обласного управління лісового та мисливського господарства також нагадав, що на Львівщині вперше в Україні відкрили для громадськості інформацію про лісове господарство. Отже, кожен громадянин може безперешкодно ознайомитись із планами та дозволами на здійснення рубок, інформацією про лісопорушення, браконьєрство та іншими даними на сайті: http://www.lvivlis.com.ua/.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua