» Інформація » В області склали 10 адмінпротоколів за фактами спалення сухостою

В області склали 10 адмінпротоколів за фактами спалення сухостою

Автор: admin1 от 23-02-2016, 12:44
 (голосів: 0)

В області склали 10 адмінпротоколів за фактами спалення сухостоюВід початку року на території 13-ти районів Львівщини та 8-ми міст обласного значення сталося 62 події, пов’язані із пожежами у природних екосистемах, загальною площею 24,3 гектари. Найбільше випадків зафіксовано у Стрийському районі – 9, Миколаївському – 6, Старосамбірському – 5, та м. Дрогобич – 7.
Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.
Оперативні мобільні групи у складі працівників департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації, державної екологічної інспекції у Львівській області і департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА провели вже 19 виїздів за фактами спалювання сухої рослинності. Зокрема, склали 3 протоколи про адміністративні правопорушення на посадових осіб та 7 – на громадян: у Дрогобицькому районі – 3 протоколи, Миколаївському – 3, Мостиському – 3, м. Львів – 1.
Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації закликає мешканців області не допускати спалювання сухостою на полях та присадибних ділянках, дбати про власне життя та здоров'я. Водночас у департаменті наголошують на тому, що наслідком таких дій є не лише шкода довкіллю, але й травмування, каліцтво або смерть винуватців.
Нагадуємо також, що за спалювання сухостою порушники отримають покарання у вигляді штрафу у розмірі від 170 до 340 гривень для громадян та від 850 до 1190 гривень – для посадових осіб.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua