» Інформація » Реалізація цільових програм один з пріоритетів розвитку АПК району

Реалізація цільових програм один з пріоритетів розвитку АПК району

Автор: admin1 от 29-02-2016, 15:49

Реалізація цільових програм один з пріоритетів розвитку АПК районуНа кінець 2015 року в Дрогобицькому районі функціонували 205 малих підприємств. За 2013-2015 роки цей показник зріс на шість одиниць. У розрахунку на 10 тис. осіб наявного населення кількість малих підприємств становить 27 одиниць, що на рівні 2013 року. Про це на сьогоднішньому засіданні Колегії райдержадміністрації доповіла начальник відділу економіки Ярослава Ковтик.

Розпочинаючи засідання Колегії, голова Дрогобицької РДА Максим Лісогор наголосив, що район в основному сільськогосподарський і необхідно в Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2016 рік приділити більше уваги цьому напрямку.

Інвестиційний каталог, в районі налічує такі діючі інвестиційні проекти, зокрема, у сфері сільського господарства – розведення племінних овець у селі Почаєвичі (ФГ "Меринос – захід"), розвиток свинарства – ТзОВ «Літинське» (с. Літиня), розвиток садівництва: фермерське господарство «Ролів-Агро» (с. Ролів) та два фермерські господарства в селі Рихтичі – «Агрокомплекс» та «Ромалін»

Реалізація цільових програм один з пріоритетів розвитку АПК районуОсновними пріоритетними завданнями Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2016 рік будуть  в агропромисловому комплексі будуть виробництво основних видів сільськогосподарської продукції: виробництво стратегічних видів сільськогосподарської продукції  зерна – 26 705 тонн, картоплі – 93 566 тонн, овочів – 30 127 тонн, олійні – 13 664 тонни, молока –  33 380 тонн,  м'яса –  9 265 тонн, яєць  – 45 млн. шт.

Наступними пріоритетами будуть розвиток агропромислового комплексу району через реалізацію державних, обласних та районних цільових програм та отримання дотації з різних джерел фінансування для  розвитку тваринництва, рослинництва,  розвиток нових напрямків сільськогосподарського виробництва, використання нових технологій через: надання методичної допомоги у створенні малих сімейних ферм на базі особистих селянських господарств, що утримують чотири і більше корів, виготовлення проектно-кошторисної документації щодо будівництва тваринницьких приміщень на території Нагуєвицької сільської ради, сприяння у започаткуванні власного малого аграрного бізнесу на селі шляхом участі в цільових обласних та державних програмах та залучення інвестицій в обробіток незадіяних с/г угідь, а це близько 1350 га с/г угідь