» Інформація » Латвійські журналісти вирушили у прес-тур курортами Львівщини

Латвійські журналісти вирушили у прес-тур курортами Львівщини

Автор: admin1 от 29-02-2016, 15:56
 (голосів: 0)

Латвійські журналісти вирушили у прес-тур курортами ЛьвівщиниНа Львівщину прибули журналісти провідних ЗМІ Латвії. Упродовж п`яти днів вони знайомитимуться з інфраструктурою Карпатського регіону та бальнеологічними курортами Львівської області.
Про це повідомив начальник управління туризму та курортів департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Роман Теребенець.
За його словами, латвійські журналісти відвідають бальнеологічний курорт Трускавця, оглянуть пасіку доктора Сенишина у Східниці, лікувально-оздоровчі комплекcи Дрогобицького району, зокрема комплекс "Santa Maria", "ТуСтань", "Три сини і донька", санітарно-курортний комплекс "Мармуровий палац" у Моршині, піднімуться на гору Високий Верх, а також ознайомляться з інфраструктурою гірськолижних курортів Славського та Волосянки. Крім того, у рамках прес-туру заплановано огляд приватної оселі Ареф`євих, арт-галереї "Максим" у Славському, екскурсії містами Трускавець, Моршин та Львів.
Представники провідних латвійських інтернет-порталів Tvnet.lv, Travelnews.lv, Delfi.lv, газет Diena та Latvijas Avize перебуватимуть на Львівщині до четверга. На завершення прес-туру відбудеться зустріч з керівництвом облдержадміністрації, на якій підіб`ють підсумки п`ятиденного прес-туру Львівською областю.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua