» Інформація » Латвійських журналістів вразили рівень сервісу та ціни курортів Львівщини

Латвійських журналістів вразили рівень сервісу та ціни курортів Львівщини

Автор: admin1 от 3-03-2016, 14:19
 (голосів: 0)

Латвійських журналістів вразили рівень сервісу та ціни курортів ЛьвівщиниУпродовж п’яти днів Львівщиною подорожували латвійські журналісти. Найбільше гостей вразила природа Карпат, місцева кухня, інфраструктура регіону, якісне медичне обслуговування у бальнеологічних курортах та європейський рівень сервісу.
Як повідомив начальник управління туризму та курортів департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Роман Теребенець, впродовж п`ятиденного туру латвійським журналістам показати одні з найбільш туристично-привабливих місць Львівщини.
"Прес-тур був справді насиченим і пізнавальним, але це лише незначна частинка того природного та рекреаційного багатства, яким славиться Львівщина. Ми маємо, що запропонувати латвійським туристам, тому зараз працюємо над тим, аби донести до них інформацію про туристичний потенціал Львівської області та спрямувати в регіон новий туристичний потік", - зазначив Роман Теребенець.
Крім природних багатств, розвинутої інфраструктури Карпатського регіону та бальнеологічних курортів Львівської області, латвійців найбільше вразив якісний сервіс та ціни у відпочинкових комплексах.
"Природа Львівщини, гори, джерела, їжа з натуральних продуктів та гостинність людей – все це просто вражає і тепер хочеться приїжджати сюди ще й ще. Ми, латвійці, знаємо, що в Україні є гори, є гірськолижні курорти, але мало кому відомо про всі ці санаторії та бальнеологічні курорти з таким якісним обслуговуванням. Дійсно європейський рівень сервісу, а ціни дуже низькі. Це прекрасно, що є таке місце, де можна приїхати й отримати справді якісне медичне обслуговування, до того ж добре відпочити, забувши про все на світі", - поділився враженнями головний редактор латвійського інтернет-порталу Tvnet.lv Сабіна Коселева.
Нагадаємо, у рамках п`ятиденного промо-туру на Львівщині перебували журналісти провідних латвійських інтернет-порталів Tvnet.lv, Travelnews.lv, Delfi.lv, газет Diena та LatvijasAvize.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua