» Інформація » ДП «Дрогобицьке лісове господарство» готове до пожежонебезпечного періоду

ДП «Дрогобицьке лісове господарство» готове до пожежонебезпечного періоду

Автор: admin1 от 30-03-2016, 15:33
 (голосів: 0)

ДП «Дрогобицьке лісове господарство» готове до пожежонебезпечного періоду28 березня працівниками МНС була проведена перевірка структурних підрозділів ДП «Дрогобицьке лісове господарство» щодо готовності підприємства до пожежонебезбечного періоду 2016 року. Перевірялась наявність та укомплектування в них опорних пожежних пунктів, наявність та облаштування пожежних водойм, створення та догляд за мінералізованими смугами, наявність пожежних дружин, технічна документація.

За результатами перевірки було відзначено, що лісова охорона ДП «Дрогобицьке лісове господарство» має в своєму розпорядженні достатньо  протипожежних  спеціальних засобів, інвентарю для ліквідації  лісових пожеж. В гірській місцевості, де ускладнюється використання тяжкої протипожежної техніки та спеціальних  засобів   наявні переносні водяні помпи, протипожежні ранці, лопати, сапки. Для більш ефективного реагування при лісгоспі створено ще один опорний протипожежний пункт, який оснащено новими засобами для боротьби із лісовим лихом. Забезпечується також цілодобове чергування в лісництвах, а  в засушливу погоду - патрулювання лісових масивів. В цілому ДП «Дрогобицьке лісове господарство» повністю готове до пожежонебезпечного періоду.

ДП «Дрогобицьке лісове господарство» готове до пожежонебезпечного періодуПісля перевірки Раневицького лісництва відбулось спільне навчання лісової охорони лісгоспу та працівників МНС з ліквідації лісових пожеж.

"Ліс - наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!" - це гасло відоме всім з дитинства. Але рік у рік із початком спекотних сонячних днів спалахують лісові пожежі. У працівників лісової охорони і МНС  в такий період особливо напружений час. Щорічно у період свят і вихідних днів спостерігається різке збільшення кількості лісових пожеж, коли велика кількість громадян відправляється в ліс на пікніки. Нерідко народні гуляння в лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників.

Зупинити  лісову пожежу важко, а деколи неможливо навіть за наявності спеціальної техніки. Тому заходи з попередження лісових пожеж – протипожежна  агітація, заборона відвідування лісових угідь   населенням в засушливу погоду – є оперативним інструментом лісової охорони у боротьбі з лісовими пожежами.

ДП «Дрогобицьке лісове господарство» готове до пожежонебезпечного періоду

ДП «Дрогобицьке лісове господарство» готове до пожежонебезпечного періоду

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua