» Інформація » Роботи на перехресті «Вигода» продовжуються та розпочнуться на мості через Тисменицю

Автор: admin1 от 4-05-2016, 12:58

Роботи на перехресті «Вигода» продовжуються та розпочнуться  на мості через Тисменицю Вирішення питання про встановлення на перехресті доріг Львів – Трускавець та Стрий – Дрогобич кільця було темою неодноразових звернень до Служби автомобільних доріг та автоінспекції Львівської області. І лише після особистої вказівки голови ЛОДА Олега Синютки в кінці квітня розпочалися відповідні роботи. Сьогодні голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та начальник філії «Дрогобицький райавтодор» Сергій Грибанов оглянули хід робіт на вказаному перехресті. Вже встановлені бордюри та дорожні знаки, проводиться засипка гравієм зовнішнього діаметру кільця.

Обговоривши організаційні питання підведення освітлення, що буде забезпечувати безпеку руху у вечірній та нічний час, керівники району та райавтодору погодили терміни ремонту дорожнього полотна на мості річки Тисмениця при в’їзді в місто Дрогобич, адже глибокі ями завдають незручності при виїзді із "серпантину" на вузький міст та при наявності зустрічного транспорту.