» Інформація » Музичний проект "Три "С" збиратиме гроші для львівського ОХМАТДИТу

Музичний проект "Три "С" збиратиме гроші для львівського ОХМАТДИТу

Автор: admin2 от 4-05-2016, 17:24
 (голосів: 0)

Музичний проект "Три "С" збиратиме гроші для львівського ОХМАТДИТуУ п'ятницю, 13 травня у Львівському оперному театрі відбудеться музичний проект "Мирослав Скорик у проекті Три "С": Скорик – Сильвестров – Станкович". У Львові концерт проходитиме у форматі благодійної акції "Музика заради життя". Про це композитор та організатори акції розповіли на прес-конференції 4 травня.

За словами голови ради Львівського територіального відділення Асоціації платників податків України Лілії Долінської, у Львові концерт вирішили зробити благодійним, щоб зібрати кошти на обладнання для реанімації новонароджених Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "ОХМАТДИТ".

"Ми плануємо зібрати близько 320 тисяч гривень. Усі кошти від продажу квитків підуть на купівлю обладнання для реанімації новонароджених лікарні "ОХМАТДИТ". За виручені кошти планують купити сучасне реанімаційне ліжко для немовлят, без якого новонароджені у реанімації не виживуть. Таке ліжко вимірює температуру, підтримує тепло, зволожує кисень та дозволяє робити рентгенографію",– розповіла Лілія Долінська.

Цікаво, що під час концерту відбудеться світова прем`єра Другого концерту для віолончелі з оркестром Мирослава Скорика. 

Квитки на концерт можна придбати на сайті www.gastroli.ua та у касах Львівської опери. Вартість – від 80 до 600 грн.

Львівський концерт стане одним із п’яти, які відбудуться в Україні. Стартував проект "Три "С": Скорик – Сильвестров – Станкович" у Києві, а, крім Львова, концерти відбудуться у Дніпропетровську, Одесі та Харкові. Однак якщо в інших містах – це комерційний проект, то у Львові концерт буде доброчинним.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua